Usługa wynajmu znaków drogowych, elementów bezpieczeństwa ruchu oraz innych artykułów z branży drogowej świadczona jest przez producenta i dystrybutora oznakowania Firmę DROG-ZNAK SABAT SEBASTIAN.

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1988 roku, wieloletnie doświadczenie oraz znajomość branży pozwoliły nam wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i zaproponować nową usługę- wypożyczalnię znaków drogowych. 

W związku z tym, że jesteśmy producentem i dystrybutorem, możemy zaoferować pełny asortyment oznakowania dostępny od ręki. Oprócz tego w jednym miejscu możecie zaopatrzyć się Państwo w elementy, które stanowią dodatki lub uzupełnienie oznakowania- np. farby drogowe, taśmy lub zamówić niezbędne drogowskazy, które wykonywane są na indywidualne zamówienie.

Słowem- udostępniamy pełny asortyment niezbędny do prawidłowego oznakowania terenu prac drogowych, budowlanych, imprez masowych oraz imprez okolicznościowych.

Przy czym zapewniamy rzeczowe doradztwo na każdym poziomie realizacji zlecenia, konkurencyjne ceny oparte o naszą ofertę producencką oraz partnerską atmosferę współpracy zachęcającą do realizowania z nami kolejnych inwestycji.